Кабмін сьогодні має намір розглянути кандидатуру на пост заступника голови МОЗ

НовиниПолітика    22.07.2016 - 12:16
Фото: Володимир Гройсман
Фото: Володимир Гройсман

На посаду заступника міністра пропонують призначити волонтера і лікаря Уляну Супрун

Кабінет міністрів сьогодні має намір розглянути кандидатуру на пост заступника голови Міністерства охорони здоров'я. Про це сьогодні в ході засідання уряду повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, передає кореспондент РБК-Україна.

"Сьогодні після тривалих, надзвичайно тривалих пошуків ми з вами розглянемо призначення на заступника міністра людину, яка має дуже хороші характеристики, яку б ми хотіли б бачити одним з лідерів реформ медицини, це українка Уляна Супрун", - сказав Гройсман.


"Вона має українське походження, але ще зовсім недавно була громадянином США, вона волонтер, вона прекрасний лікар, розбирається в організації охорони здоров'я, і ​​переконаний в тому, що з такими людьми ми зможемо зробити реальну реформу охорони здоров'я", - резюмував прем'єр-міністр.

Нагадаємо, раніше Кабмін відсторонив від виконання службових обов'язків заступника міністра охорони здоров'я України Романа Василишина, затриманого на хабарі.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Гройсман пообіцяв перевірки якості дорожніх робіт восени Кабмін до серпня проведе засідання щодо реформи охорони здоров'я
On Top