ua en ru

Кабмін дозволив приватизувати 6 обленерго

11:20 19.02.2013 Вт
1 мин

Кабінет міністрів дозволив приватизувати 6 обленерго, повідомляє прес-служба уряду.

Зокрема, уряд прийняв розпорядження "Про приватизацію об'єктів паливно-енергетичного комплексу". Документ, ухвалений Кабінетом міністрів 18 лютого, прийнято на виконання національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження програми економічних реформ на 2010-2014 рр. "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава".

Розпорядження дозволяє приватизацію ПАТ "Хмельницькобленерго" (70,01%), ПАТ "Миколаївобленерго" (70%), ВАТ "Тернопільобленерго" (51%), ВАТ "Запоріжжяобленерго" (60,25%), АК "Харківобленерго" (65%), ПАТ "Черкасиобленерго" (46%).

Передбачається, що приватизація пакетів акцій енергопостачальних підприємств забезпечить залучення в енергетичну галузь коштів приватних інвесторів, що дозволить здійснити реконструкцію та оновлення обладнання підприємств.

Читайте також: ФДМУ в 2013 р. планує приватизацію "Донбасенерго", "Центренерго" і шести обленерго

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: