Кабмін дозволив приватизувати 6 обленерго
Кабінет міністрів дозволив приватизувати 6 обленерго, повідомляє прес-служба уряду.
Зокрема, уряд прийняв розпорядження "Про приватизацію об'єктів паливно-енергетичного комплексу". Документ, ухвалений Кабінетом міністрів 18 лютого, прийнято на виконання національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження програми економічних реформ на 2010-2014 рр. "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава".
Розпорядження дозволяє приватизацію ПАТ "Хмельницькобленерго" (70,01%), ПАТ "Миколаївобленерго" (70%), ВАТ "Тернопільобленерго" (51%), ВАТ "Запоріжжяобленерго" (60,25%), АК "Харківобленерго" (65%), ПАТ "Черкасиобленерго" (46%).
Передбачається, що приватизація пакетів акцій енергопостачальних підприємств забезпечить залучення в енергетичну галузь коштів приватних інвесторів, що дозволить здійснити реконструкцію та оновлення обладнання підприємств.
Читайте також: ФДМУ в 2013 р. планує приватизацію "Донбасенерго", "Центренерго" і шести обленерго