Кабмін дозволив споживання лікарських засобів, які є похідними фенетіламінов

Середа 10 квітня 2013 11:34

Уряд вніс зміну до переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів. Зокрема, позиція щодо фенетіламінов доповнено словами "крім лікарських засобів, у тому числі активних фармацевтичних інгредієнтів, що містять похідні групи фенетіламінов". Відповідну постанову Кабінет міністрів прийняв 8 квітня 2013 р., повідомляє прес-служба Кабміну.

Таким чином, будуть спрощені виробництво, реалізація і споживання лікарських засобів, які є похідними фенетіламінов. На сьогоднішній день похідні фенетіламінов віднесені до особливо небезпечних психотропних речовин, обіг яких заборонено. У той же час вони містяться в більш ніж 1000 найменувань лікарських засобів. Зокрема, до них відносяться незамінні амінокислоти, нейрорегулятора, спазмолітики, кардіологічні засоби, протимікробні засоби, протидіабетичні засоби, протипаркінсонічні засоби і т.п.

Прийняття постанови дозволить хворим отримувати належне лікування та забезпечить досягнення балансу інтересів між державою та суб'єктами господарювання, які здійснюють діяльність з виробництва лікарських засобів, оптової, роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся