ru ua

Кабмін продовжив надзвичайні заходи на ринку електроенергії на 1 місяць

Кабмін продовжив надзвичайні заходи на ринку електроенергії на 1 місяць Джерело фото:gazeta.zn.ua
Кабінет міністрів України продовжив строк дії тимчасових надзвичайних заходів на ринку електричної енергії на один місяць.

Кабінет міністрів України продовжив строк дії тимчасових надзвичайних заходів на ринку електричної енергії на один місяць. Про це йдеться у розпорядженні уряду № 1092-р від 7 листопада 2014 р.

"Відповідно до частини четвертої статті 29 закону України "Про засади функціонування ринку електричної енергії України" та пункту 6 порядку вжиття тимчасових надзвичайних заходів з подолання наслідків тривалого порушення нормальної роботи ринку електричної енергії, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 13 серпня 2014 р. № 372, продовжити строк дії тимчасових надзвичайних заходів на ринку електричної енергії, передбачених розпорядженням Кабінету міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 915 "Про вжиття тимчасових надзвичайних заходів на ринку електричної енергії", на один місяць", - йдеться у документі.

Нагадаємо, постановою від 1 жовтня Кабінет міністрів ввів ряд тимчасових надзвичайних заходів на ринку електричної енергії.