Кабмін пропонує ВР зобов'язати випускників вузів МВД відшкодовувати витрати за освіту у разі їх звільнення зі служби

У Верховній Раді України (ВР) зареєстрований урядовий проект закону, котрий передбачає закріплення на службі випускників вищих навчальних закладів Міністерства внутрішніх справ та відшкодування витрат на підготовку фахівців у разі їх звільнення зі служби.

Законопроектом (№ 8210 від 10.03.2011 р.) "Про внесення змін до статті 18 закону України "Про міліцію" (щодо підготовки фахівців)" пропонується доповнити статтю 18 закону нормою, якою встановлюється обов'язок курсантів вищих навчальних закладів Міністерства внутрішніх справ відшкодувати витрати в разі дострокового розірвання договору про підготовку фахівця у вищому навчальному закладі через небажання продовжувати навчання або через недисциплінованість та в разі відмови від подальшого проходження служби на посадах начальницького складу після закінчення вищого навчального закладу, а також осіб начальницького складу, які звільняються зі служби протягом трьох років після закінчення вищого навчального закладу за власним бажанням, через службову невідповідність або порушення дисципліни.
Крім того, пропонується привести назву вищих навчальних закладів МВС у відповідність до вимог закону України ,"Про вищу освіту".

На думку авторів документу, прийняття проекту закону дасть можливість відшкодувати витрати, пов'язані з підготовкою фахівців у вищих навчальних закладах МВД за державним замовленням в разі відмови від подальшого проходження служби після закінчення вищого навчального закладу.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся