Кабмін пропонує розраховуватися за ядерне паливо для АЕС впродовж року з дати перерахунку авансу

Четвер 17 лютого 2011 15:39

У Верховній Раді України (ВР) зареєстрований урядовий законопроект щодо змін у порядок розрахунків за ядерне паливо для АЕС України, котрі передбачають здійснення розрахунку у строк до 365 календарних днів з дати перерахування авансового платежу на користь нерезидента.

Проект закону (№8119 від 17.02.2011 р.) "Про внесення зміни до статті 6 закону України "Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті", розроблений Кабінетом міністрів Україн з метою уникнення порушень валютного законодавства нормативним документом має бути встановлений термін розрахунків за ядерне паливо відповідно до тривалості циклу його виготовлення.

Як наголошують автори документу, прийняття акту забезпечить законні підстави для проведення розрахунків за ядерне паливо для АЕС України згідно з укладеними ДП «НАЕК «Енергоатом» контрактами, оскільки умови розрахунків за продукцію передбачають попередню оплату, терміни якої перевищують законодавчо встановлені терміни розрахунків.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся