Кабмін пропонує переглянути перелік об'єктів держвласності, що передається в комунальну власність

Четвер 11 серпня 2011 15:45

Уряд України ініціює внесення змін до закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності". Відповідний проект закону, розроблений Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, прийнято на засіданні Кабінету міністрів України 10 серпня, повідомляє прес-служба уряду.

Законопроектом передбачено, зокрема, внести уточнення до переліку об'єктів державної власності, що можуть безоплатно передаватися з державної в комунальну власність, а також удосконалити вимоги щодо техніко-економічного обґрунтування передачі об'єктів з державної у комунальну власність.

Запропоновані до законопроекту зміни спрямовані на вдосконалення системи управління державним і комунальним майном, зміцнення державних гарантій у сфері захисту речових прав суб'єктів усіх форм власності та забезпечення державного контролю за зміною форми власності об'єктів нерухомості, які відповідно до закону мають загальнодержавне значення, тому не можуть бути відчужені в приватну власність.

"Безоплатна передача в комунальну власність об'єктів загальнодержавного значення, що не підлягають приватизації, сприятиме зміцненню та розвитку матеріально-технічної бази місцевого самоврядування, підвищенню відповідальності органів виконавчої влади і місцевого самоврядування за цільове використання та ефективність функціонування об'єктів, які забезпечують життєдіяльність населених пунктів, а також збереженню їх у комунальній власності", - повідомляє прес-служба уряду.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся