Кабмін пропонує обкладати податком на доходи фізосіб доходи, отримані за зданий брухт металів

Середа 05 червня 2013 11:21

У Верховній Раді України (ВР) зареєстрований законопроект № 2205а, ініційований Кабінетом міністром, яким пропонується обкладати податком на доходи фізосіб доходи, отримані за зданий брухт металів. Текст проекту закону "Про внесення змін до статті 164 та 165 Податкового кодексу України щодо оподаткування доходу за зданий брухт чорних і кольорових металів" опублікований на офіційному сайті ВР.

"Метою законопроекту є вдосконалення механізму оподаткування податком на доходи фізичних осіб доходу, отриманого за зданий брухт чорних металів, кольорових металів, включаючи лом електричних акумуляторів, що дозволить збільшити надходження податку на доходи фізичних осіб до місцевих бюджетів", - йдеться в пояснювальній записці до законопроекту .

Законопроектом пропонується введення оподаткування податком на доходи фізичних осіб доходу, отриманого за зданий брухт чорних металів, кольорових металів, включаючи лом електричних акумуляторів.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся