ru ua

Кабмін постановив зараховувати час служби в АТО до вислуги років військових у трикратному розмірі

Кабінет міністрів України постановив зараховувати час служби в антитерористичній операції до вислуги років для призначення пенсій військових у трикратному розмірі.

Кабінет міністрів України постановив зараховувати час служби в антитерористичній операції до вислуги років для призначення пенсій військових у трикратному розмірі. Про це йдеться у постанові уряду № 232 від 4 червня 2014 р.

Так, згідно з документом, час проходження служби, протягом якого особа брала участь в антитерористичній операції, буде зараховуватися до вислуги років для призначення пенсій особам, як один місяць служби за три місяці.

Відповідні зміни Кабмін вніс до пункту 3 постанови Кабінету міністрів України від 17 липня 1992 р. № 393.

Нагадаємо, 5 червня 2014 р. народні депутати ухвалили закон 1316-VII "Про внесення змін до закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей", який передбачає, що проходження громадянами військової служби у особливий період зараховується до їх страхового стажу, стажу роботи, стажу роботи за спеціальністю, а також державної служби на пільгових умовах. Пільгові умови визначаються Кабінетом міністрів України