Кабмін доручив Держкомпідприємництву доопрацювати законопроект про азартні ігри

Віце-прем'єр-міністр Борис Колесніков доручив Держкомпідприємництву  доопрацювати законопроект про азартні ігри. В основу даного документа лягла концепція, що розроблена Державним комітетом України з питань регуляторної політики та підприємництва і погоджена віце-прем'єр-міністром, повідомляє прес-служба відомства.

Проектом закону обмежено території, де можуть проводитись азартні ігри. Організовувати їх можна буде лише в п'ятизіркових готелях із кількістю номерів не менше шістдесяти, а також трьох- і чотирьохзіркових готелях в Автономній Республіці Крим (крім міста Сімферополь), в містах-курортах. Розміщення гральних закладів на інших територіях заборонено.

Законопроектом передбачено створення єдиного державного регулятора - Національної комісії з питань державного регулювання організації і проведення азартних ігор.

Значну увагу в законопроекті приділено унормуванню випуску та проведення лотерей. Передбачено, що лотереї мають бути лише державними.  В Україні функціонуватиме єдиний оператор державних лотерей.

Вартість ліцензії на організацію та проведення азартних ігор у казино встановлюється у розмірі 5 млн дол. на 7 років, з можливістю поетапної виплати. Організатор азартних ігор, що має ліцензію, може сплачувати її вартість рівними частками щоквартально протягом строку дії ліцензії.

Штраф за проведення азартних ігор без ліцензії складатиме подвійний розмір плати за видачу ліцензії з конфіскацією обладнання, а прибуток (дохід) від проведення такої азартної гри підлягає перерахуванню до держбюджету України. За роботу без додатку до ліцензії накладається штрафу у подвійному розмірі плати за видачу такого додатку.

В законопроекті також вперше визначено більше 50 термінів, серед них: інтерактивна гра, джек-пот, єдина електронна система онлайн контролю, інтерактивна гра, лотерейна діяльність, парі, приз тощо.

Доопрацьований законопроект Держкомпідприємництва подасть до  Кабінету міністрів до 20 вересня.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся