Кабмін підписав угоду з Білорусією та Польщею про створення транскордонного біосферного резервату "Західне Полісся"

П'ятниця 28 жовтня 2011 11:33

Кабінет міністрів України підписав з урядами республіки Білорусь та Польщі угоду про створення транскордонного біосферного резервату "Західне Полісся". Про це повідомив міністр екології та природних ресурсів Михайло Злочевський, передає кореспондент РБК-Україна.

"Відповідно до угоди передбачається створення транскордонного біосферного резервату "Західне Полісся" який складається з біосферних резерватів : "Шатський" (Україна), "Прибузьке Полісся" (Білорусь) та Західне Полісся (Польща)...відповідно до угоди буде створено Координаційну раду", - сказав Злочевський.
Він також додав що "будуть розробленні, прийняті та втіленні в життя спільні плани і програмами з охорони біологічного і ландшафтного різноманіття і сталого розвитку території. Проводитимуться спільні наукові дослідження, моніторинг навколишнього середовища, особливо водно-болотних угідь, які реагують на глобальне потепління", - сказав Злочевський.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся