Кабмін підтримав ініціативу КМДА щодо сплати за тепло по лічильнику, - Пантелеєв

НовиниСуспільство    01.12.2016 - 15:00
Фото: КМДА
Фото: КМДА

У Києві плата за опалення в будинках, де немає лічильників, нараховуватиметься на основі фактичних показників споживання тепла в будинках, де лічильники працюють. Учора Кабінет Міністрів України під час чергового засідання підтримав ініціативу міста Києва та затвердив відповідну постанову, заявив сьогодні під час прес-брифінгу заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

"Механізм, закладений у постанові, забезпечить справедливі суми в рахунках за тепло для киян. Столиця має найвищий показник оснащення житлових будинків теплолічильниками – 90%. Таким чином ми приберемо ту дискримінацію, яка виникає у відношення до 10% будинків без лічильників. Йдеться про будинки, де прилади обліку неможливо встановити з технічних причин, а також будинки, де обладнання викрадене або пошкоджене. Ми визначимо середній рівень споживання тепла у багатоповерхівках із лічильниками, який буде застосований для нарахування в аналогічних будинках, де лічильники відсутні", – повідомив Петро Пантелеєв.

Він зауважив, що теплопостачальні організації – ПАТ "Київенерго" та ТОВ "Єврореконструкція" – вже розпочали здійснювати відповідні розрахунки.

"Місто також забезпечить перерахунок платежів, здійснених киянами за послугу, отриману в жовтні 2016 року. Зараз теплопостачальні організації опрацьовують алгоритм і терміни перерахунку", – зазначив заступник голови КМДА.

On Top