Кабмін подав до Ради звіт уряду за 2018

Кабмін подав до Ради звіт уряду за 2018
Фото: засідання Кабміну (РБК-Україна)

Згідно з регламентом, Рада має розглянути звіт про діяльність Кабміну

Кабінет міністрів України затвердив і подав Верховній раді звіт про виконання програми уряду за 2018 рік. Відповідні документи є у розпорядженні РБК-Україна.

Зокрема, сьогодні Кабінет міністрів затвердив звіт уряду про хід і результати виконання Програми діяльності Кабміну в 2018 році з метою його подальшого подання для розгляду Верховною радою.

Зазначимо, проект звіту було розглянуто на засіданні Стратегічного комітету 31 січня і доопрацьовано за результатами пропозицій міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

 

Фото: звіт Кабміну

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на інвестиційній конференції Dragon Capital заявив, що пріоритетом уряду є зростання економіки на 5 і більше відсотків. Цей рік, за його словами, стане знаковим і з урахуванням введення змін у судовій системі.

До цього він зазначив, що рівень середньої зарплати в 2019 році перевищить 10,5 тис. гривень. При цьому підкреслив, що не виключає ще більш високий рівень середньої зарплати, якщо вдасться прискорити зростання економіки.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся