Кабмін планує затвердити план по реалізації реформи місцевого самоврядування

НовиниПолітика    21.09.2016 - 18:41
Фото: Зубко представить проект розпорядження на засіданні Кабміну
Фото: Зубко представить проект розпорядження на засіданні Кабміну

Проект розпорядження внесено до порядку денного завтрашнього засідання уряду

Кабінет міністрів України планує затвердити проект розпорядження щодо реалізації Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. Текст відповідного документу є у розпорядженні РБК-Україна.

Зокрема, проектом пропонується затвердити нову редакцію плану заходів щодо реалізації згаданої вище концепції.

Прийняття акту не потребує додаткових витрат з державного бюджету.

Так, серед заходів – розроблення проектів законів, а саме: "Про засади адміністративно-територіального устрою України", "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності органів місцевого самоврядування за прийняття рішень, що порушують Конституцію та закони України", "Про делегування органам місцевого самоврядування повноважень щодо надання деяких адміністративних послуг (щодо видачі посвідчення водія, державної реєстрації транспортних засобів)".

Також планується розробка нової редакції закону "Про місцеве самоврядування в Україні" та закону "Про префектів".

Відзначимо, що відповідний проект розпорядження внесено до порядку денного завтрашнього засідання уряду. Доповідати за документом буде віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

Нагадаємо, у Верховну Раду України внесений законопроект №5111 "Про внесення змін до деяких законів України щодо військово-цивільних адміністрацій", згідно з яким президент України повинен отримати правові підстави утворювати ВЦА на територіях, прилеглих до району антитерористичної операції (АТО) і Криму.

On Top