Кабмін планує лібералізувати валютні обмеження до кінця року

Кабмін планує лібералізувати валютні обмеження до кінця року
Фото: Кабмін України

Розробка відповідного законопроекту внесена в план дій уряду на цей рік

Кабінет міністрів України планує до кінця поточного року розробити та подати законопроект "Про лібералізацію валютного регулювання". Інформація про це міститься в опублікованому на офіційному урядовому порталі документі про план дій Кабміну на 2016 рік. 

Відповідальність за ухвалення даного рішення покладено на Міністерство економічного розвитку і торгівлі, а також на Національний банк України (НБУ).

В результаті прийняття законопроекту Верховною радою країни, у плані передбачаються такі результати, як спрощення умов ведення бізнесу, дерегуляція, створення основи для подальшого розвитку сфери ІТ, фріланс, експорту послуг і товарів суб'єктами малого та середнього бізнесу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на початку березня НБУ прийняв рішення продовжити ще на 3 місяці дію валютних обмежень - до початку червня 2016 року, при цьому регулятор ввів деякі послаблення в обмеження.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся