Уряд оцінить результати перевірок Держфінінспекції щодо обґрунтованості тарифів на послуги ЖКГ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив керівнику Державної фінансової інспекції Петру Андрєєву протягом тижня надати Уряду розширену інформаційно-аналітичну довідку щодо результатів перевірок обґрунтованості тарифів на послуги житлово-комунального господарства, передає прес-служба Кабміну.
Водночас ревізори мають подати пропозиції щодо заходів реагування у випадках, коли порушено принцип економічної обґрунтованості призначення тарифів.
Також М.Азаров доручив міністерству будівництва і житлово-комунального господарства запропонувати механізм щоквартальних публічних звітів житлово-експлуатаційних організацій про витрачання коштів, сплачених громадянами за житлово-комунальні послуги. Результати таких звітів мають впливати на оцінку роботи керівників відповідних підприємств та визначати: чи продовжувати з ними контракти. Така норма має бути додана до контрактів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся