Кабмін скасував реконструкцію "Феодосійського підприємства із забезпечення нафтопродуктами"

НовиниЕкономіка    09.10.2014 - 19:55
Кабінет міністрів України розірвав договір про спільну діяльність між ТОВ "Промнафтосервіс", ДП "Феодосійське підприємство із забезпечення нафтопродуктами" та іноземним підприємством "Транскарго-термінал"

Кабінет міністрів України розірвав договір про спільну діяльність між ТОВ "Промнафтосервіс", ДП "Феодосійське підприємство із забезпечення нафтопродуктами" та іноземним підприємством "Транскарго-термінал". Про це йдеться у розпорядженні Кабміну № 867-р від 13 серпня 2014 р.

"Скасувати розпорядження Кабінету міністрів України від 12 лютого 2014 р. № 61 "Про погодження укладення договору про спільну діяльність", - йдеться у документі.

Зазначимо, що даною угодою, Кабмін погоджувався з пропозицією Міністерства енергетики та вугільної промисловості щодо укладення договору про спільну діяльність між ТОВ "Промнафтосервіс", ДП "Феодосійське підприємство із забезпечення нафтопродуктами" та іноземним підприємством "Транскарго-термінал".

Згідно з умовами договору, об'єктом спільної діяльності цих підприємств є реконструкція та технічне переоснащення комплексу споруд державного підприємства "Феодосійське підприємство із забезпечення нафтопродуктами", створення технології навантаження, розвантаження, зберігання в'язких нафтопродуктів та нафти, експлуатація і обслуговування зазначених об'єктів. 

Частка ДП "Феодосійське підприємство із забезпечення нафтопродуктами" становить 50% спільного майна; частка "Промнафтосервісу" та "Транскарго-терміналу" - по 25%.

Передбачалося, що договір про спільну діяльність між цими підприємствами буде діяти 20 років.

Нагадаємо, 17 березня 2014 р. парламент Криму націоналізував рухоме і нерухоме майно ДП "Феодосійське підприємство із забезпечення нафтопродуктами", розташоване на території Республіки Крим.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top