ru ua

Кабмін звільнив молочну сировину та молочні продукти від сплати за послуги із збирання та утилізації тари

Кабінет міністрів України звільнив від сплати за послуги із збирання, заготівлі та утилізації використаної тари і пакувальних матеріалів продукцію молочної сировини та молочних продуктів.

Кабінет міністрів України звільнив від сплати за послуги із збирання, заготівлі та утилізації використаної тари і пакувальних матеріалів продукцію молочної сировини та молочних продуктів. Про це йдеться у постанові уряду № 470 від 17 вересня 2014 р.

Так, Кабмін постановив, що дія постанови уряду № 915 від 26 липня 2001 р. не поширюється на тару і пакувальні матеріали сирого молока, молочної сировини, молочних продуктів.

Нагадаємо, даною постановою затверджуються тарифи на послуги із збирання, заготівлі та утилізації використаної тари і пакувальних матеріалів, у якій надходять імпортні товари, що підлягають митному оформленню в режимі випуску у вільний обіг на території України, і застосовуються до загального обсягу тари і пакувальних матеріалів, яка використовується для пакування, транспортування, у тому числі у разі імпортування продукції в тарі і пакувальних матеріалах.