Кабмін схвалив стратегію розвитку Ощадбанку на 2018-2022

Кабмін схвалив стратегію розвитку Ощадбанку на 2018-2022
Фото: "Ощадбанк" (РБК-Україна)

Ощадбанк має намір значно скоротити кількість відділень та вийти на прибутковість

Кабінет міністрів України на засіданні 21 лютого 2018 року схвалив стратегію розвитку державного "Ощадбанку" на 2018-2022 роки. Відповідне рішення уряду є в розпорядженні РБК-Україна.

Відзначимо, для розробки стратегії розвитку "Ощадбанку" залучили консалтингову компанію McKinsey & Company. Стратегія передбачає, що розвиток банку буде проходити в площині універсальної банківської установи з подальшим розвитком сегменту кредитування клієнтів корпоративного бізнесу та посиленням присутності на ринку кредитування малого і середнього бізнесу.

Очікується, що завдяки реалізації стратегії банк вийде на стабільну прибутковість до 2020 року, а до 2022 року показник рентабельності власного капіталу має досягти приблизно 12%. Крім того, стратегія передбачає скорочення кількості відділень і закриття збиткових відділень банку. Зазначимо, на сьогодні "Ощадбанк" має близько 3,3 тис. відділень по всій країні. До 2022 року їх кількість має становити 1,9-2,1 тис.

 

Фото: проект розпорядження "Ощадбанку"

 

Фото: стратегія розвитку "Ощадбанку"

Нагадаємо, в грудні уряд докапіталізував "Ощадбанк" майже на 6 млрд гривень. Рішення про збільшення статутного фонду банку прийнято у зв'язку з уцінкою фінансових активів банку, а також погіршенням фінансового стану позичальників і знеціненням заставного майна.

 

Читайте нас в Google News та підписуйтесь

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся