Кабмін схвалив порядок розподілу конфіскованих коштів

НовиниПолітика    23.11.2016 - 15:53
Фото: прем'єр-міністр Володимир Гройсман
Фото: прем'єр-міністр Володимир Гройсман

Близько 47% коонфискованных засобів уряд виділив Міністерству оборони

Кабінет Міністрів схвалив проект постанови про затвердження Порядку розподілу у 2016 році конфіскованих коштів та коштів, отриманих від реалізації майна, конфіскованого за рішенням суду за вчинення корупційного і пов'язаного з корупцією правопорушення. Відповідне рішення було прийнято сьогодні на засіданні уряду, передає кореспондент РБК-Україна.

"У нас по параграфу 21 регламенту 1.1, 1.2, 1.3, 1.4, 1.5, 2.1, 2.2, 2.3, 2.4, 4.1, 4.2, 4.4, 4.5, 4.7 (Про затвердження Порядку розподілу у 2016 році конфіскованих коштів та коштів, отриманих від реалізації майна, конфіскованого за рішенням суду за вчинення корупційного і пов'язаного з корупцією правопорушення - ред.), 4.8, 4.10, 4.13, 4.21 ... є пропозиція прийняти у відповідності з параграфом 21 ", - заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Так, згідно з постановою, Міністерству оборони виділено 47% конфіскованих коштів, Національній поліції - 13%, Державному космічному агентству - 12%, Міністерству економічного розвитку і торгівлі - 10% (бюджетна програма "Виконання державних цільових програм реформування та розвитку оборонно-промислового комплексу, розробка, освоєння і впровадження нових технологій, нарощення існуючих виробничих потужностей для виготовлення продукції обороного призначення"), Адміністрації Держспецзв'язку - 7%.

По 3% конфіскованих коштів виділили Службі безпеки України та Національній гвардії.

Близько 1% коштів Кабмін розподілив між бюджетними програмами Державної прикордонної служби, Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Служби зовнішньої розвідки.

Менше 1% конфіскованих коштів отримали Держспецтрансслужба, МЕРТ (програма "Керівництво та управління у сфері економічного розвитку і торгівлі) та Управління державною охороною.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабмін розширив перелік галузей знань.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Уряд звільнив від ПДВ постачальників послуг для реконструкції Бортницької станції аерації Кабмін виділив ще 20 млн гривень компенсації за придбання негазових котлів
On Top