Кабмін схвалив план реалізації проектів Тwinning

НовиниПолітика    11.10.2016 - 14:30
Фото: Кабмін схвалив впровадження Тwinning в Україні
Фото: Кабмін схвалив впровадження Тwinning в Україні

Мета проекту - обмін досвідом і максимальна адаптація держорганів України до стандартів ЄС

Кабінет Міністрів (КМУ) схвалив проект постанови "Про затвердження Порядку ініціювання, підготовки та реалізації проектів Тwinning". Відповідне рішення було прийнято сьогодні на засіданні уряду, передає кореспондент РБК-Україна.

"Проект підготовлений у співпраці з офісом з питань європейської і євроатлантичної інтеграції", - заявив голова Національного агентства з питань державної служби Костянтин Ващенко.

Довідка:

Тwinning - це інструмент інституційної розбудови і нова форма безпосереднього технічного співробітництва між органами влади держав - членів ЄС та країн-бенефіціарів. Метою Twinning є надання допомоги країнам-бенефіціарам поліпшення і посилення адміністративного функціонування органів державної влади, їх структури, людських ресурсів, управлінського потенціалу.

Інструмент Twinning містить в собі рамки, які регулюють співпрацю між державним органом (бенефіціаром) та органом-партнером від країни - члена ЄС. Разом вони розробляють та впроваджують проект Twinning в країні-бенефіціара.

Визначальною рисою проекту Twinning є безпосередній обмін специфічним досвідом у окремо взятій сфері державного регулювання з метою впровадження норм та стандартів ЄС, передачу "ноу-хау" та передової практики між державними органами країн - членів ЄС та їхніми партнерами-бенефіціарами, випрацювання унікального національного досвіду.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ЄС допоможе Україні у розвитку авіації.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top