Кабмін доручив нараховувати плату за тепло лише за показаннями лічильників

НовиниЕнергетика    30.11.2016 - 11:28
Фото: нараховувати плату за тепло будуть тільки за показаннями лічильників
Фото: нараховувати плату за тепло будуть тільки за показаннями лічильників

Для будинків без лічильників базою нарахування стане середній показник будинків, обладнаних лічильниками

Кабінет міністрів зобов'яже підприємства теплокомуненерго здійснювати розрахунки за тепло в будинках без лічильників за середніми показниками будинків з лічильниками. Про це сьогодні в ході засідання уряду повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, передає кореспондент РБК-Україна.

"Сьогодні приймемо таке рішення - для всіх міст нараховувати оплату за тепло по лічильнику, для всіх. Якщо в будинку немає лічильника, то, будь ласка, - є будинки з лічильниками, беріть середнє за цими лічильниками на кв. м і нараховуйте в тих будинках, де немає лічильника...Це буде означати, що середні нарахування будуть абсолютно об'єктивними", – сказав Гройсман.

Крім того, прем'єр-міністр доручив профільним відомствам перевірити справедливість формування тарифів і нарахувань ТКЕ за свої послуги.

"Уряд не має прямого відношення до нарахування. Більш того, мене дивує, чому по багатьом містам є лічильників. А що виходить? Хто мав лічильники, вони отримали справедливі нарахування, а другим нараховували за формулою, яку використовувли не завжди вірно. Зараз регулятор з цим розбирається. І це не питання міністерства, парламенту або уряду. Це питання конкретного мера і ТКЕ. Ми розберемося, і поставимо на місце тих, хто поводиться недобросовісно ", - сказав він.

Пізніше уряд прийняв відповідне рішення.

"Щоб уникнути зловживань уряд прийняв рішення, щоб нарахування будинкам, які не мають лічильників, здійснювалося за середніми показниками тих будинків, в яких лічильники є", - заявив Гройсман.

Нагадаємо, Розенко констатував провал планів по установці лічильників тепла в будинках.

On Top