Кабмін не називає джерела підвищення зарплат бюджетникам, - експерт

П'ятниця 17 вересня 2010 13:23

Рівень зарплат працівникам бюджетної сфери Кабмін може підвищити в 1,5, а то й 2 рази і більше, якщо загальний дефіцит бюджету буде це дозволяти, заявив кореспонденту РБК-Україна аналітик Міжнародного центру перспективних досліджень Олександр Жолудь.

«Багато хто говорить, що підвищення зарплат бюджетникам не дозволяє МВФ, який нібито висував таку вимогу перед отриманням кредитів. Однак МВФ був не проти цього, лише би дозволив бюджет України. Мене в цьому питанні цікавить інше - Кабмін не озвучив, де він буде брати гроші на підвищення зарплат », - говорить О.Жолудь.

У той же час, аналітик стверджує, що Кабмін цілком може підвищити так звану мінімальну зарплату бюджетникам, на яку в нього може вистачити коштів. Однак, як вказує О.Жолудь, тих, хто нині отримує мінімальну оплату праці серед бюджетників, налічується не більше 15% від їх загальної кількості і, таким чином, більшість не відчує збільшення платні.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся