Кабмін направив Донецькій області 3,4 млн гривень для виплати допомоги на сиріт

Кабмін направив Донецькій області 3,4 млн гривень для виплати допомоги на сиріт
Ілюстративне фото (pixabay.com)

Кошти виділили за рахунок економії в бюджеті Київської області

Кабінет міністрів України направив Донецькій області майже 3,4 млн гривень для виплати допомоги на дітей-сиріт. Відповідні документи є у розпорядженні РБК-Україна.

Повідомляється, що прийнято розпорядження, яке передбачає збільшення на 3 385,5 тис. гривень субвенції місцевому бюджету Донецької області за рахунок економії відповідних коштів у місцевому бюджеті Київської області. Додаткові кошти дозволять забезпечити виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Також кошти будуть виплачені батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях.

 

Фото: розпорядження Кабміну

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що уряд удосконалив порядок призначення та виплати різних видів державної допомоги. В тому числі на сьогоднішньому засіданні був схвалений порядок стягнень з тих батьків, які ухиляються від виплати аліментів. Крім того, визначено підстави для припинення виплати допомоги у разі подання недостовірної інформації про доходи.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся