Кабмін має намір в 2015 р. продовжити антисоціальну політику, - Медведчук

Кабмін має намір і в наступному році продовжувати свою антисоціальну політику, що веде до того, що все більше українців опиняється за межею бідності. Про це у своєму блозі на сайті громадського руху "Український вибір" пише лідер руху Віктор Медведчук.

За словами політика, Міністерство фінансів запланувало на 2015 рік інфляцію в розмірі 13%. "Таким чином, безпосередньо в проект держбюджету на наступний рік закладається не менш ніж 10%-е зниження рівня життя бюджетників і пенсіонерів, враховуючи заплановане підвищення мінімальної зарплати на 32 грн", - зазначив він.

"Після катастрофічного зниження рівня життя населення в поточному році (експерти говорять про те, що доходи більшої частини українців знизилися не менш ніж на 40%) планувати такий розмір зарплат та пенсій за неухильно зростаючої інфляції - це, безумовно, соціальне злочин", - додав Медведчук.

Також політик акцентує увагу на тому, що офіційні показники інфляції явно занижені.

"Офіційно заявлений рівень інфляції в поточному році (січень - серпень) у розмірі 10,7% не витримує ніякої критики, якщо судити за темпами реального підвищення цін на продукти харчування, ліки, за динамікою зростання тарифів ЖКГ", - підкреслює лідер "Українського вибору".

Медведчук додав, що такими діями чинна влада послідовно веде країну до соціального вибуху.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся