Кабмін має намір створити Раду з питань боротьби з відмиванням доходів

НовиниФінанси    07.09.2016 - 17:16
Фото: Кабмін створить Раду по боротьбі з відмиванням доходів
Фото: Кабмін створить Раду по боротьбі з відмиванням доходів

Таке питання внесено до порядку денного засідання уряду 8 вересня

Кабінет міністрів має намір створити Раду з питань запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансування розповсюдження зброї масового знищення. Про це свідчить порядок денний засідання 8 вересня, опублікований на Урядовому порталі.

Згідно з порядком, доповідачем із зазначеного питання виступає міністр фінансів Олександр Данилюк. Метою створення такого органу, згідно з пояснювальною запискою до проекту постанови, є посилення міжвідомчої координації у процесі запобігання легалізації незаконних статків, а також протидія фінансуванню тероризму.

Проект постанови буде оприлюднено на офіційних сайтах Мінфіну та Держфінмоніторингу.

У свою чергу, перший віце-прем'єр-міністр, міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів. Крім цього питання, Кубів представить на схвалення Кабміну законопроект про внесення змін у закон "Про передачу, примусове відчуження або вилучення майна в умовах правового режиму воєнного чи надзвичайного стану".

Також на затвердження уряду міністр представить проект розпорядження про повноваження заступника міністра економічного розвитку і торгівлі, торгового представника Наталія Микольська на підписання протоколу про правила визначення країни походження товарів до угоди про створення зони вільної торгівлі між державами - учасницями ГУУАМ

Крім того, Кабмін розгляне питання внесення змін до переліку платних соціальних послуг та до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, а також питання, пов'язані з приватизацією.

Нагадаємо, за 7 місяців 2016 НКЦПФР виявила факти відмивання доходів на більш ніж 25 млрд гривень.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Кабмін розширив список об'єктів, що пропонуються до приватизації Кабмін наступного тижня затвердить перелік шахт, які підлягають закриттю
On Top