Кабмін на сьогоднішньому засіданні розгляне проект постанови про збільшення статутного капіталу "Ощадбанку"

Кабінет міністрів України на своєму засіданні 20 жовтня розгляне проект урядової постанови "Про збільшення статутного капіталу публічного акціонерного товариства "Державний ощадний банк України" та внесення змін до його статуту", а також законопроект про загальнодержавну цільову програму передачі гуртожитків у власність територіальних громад на 2012-2015 роки. Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

Крім того, будуть розглянуті проекти законів "Про внесення змін до статті 11 закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", "Про внесення зміни до статті 9 закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" щодо ліцензування діяльності у сфері інтелектуальної власності", "Про фонд майбутніх поколінь".

Кабмін також розгляне проект президентського указу про надання Одеському державному економічному університету статусу національного, проекти урядових постанов "Про деякі питання надання банкам державної фінансової допомоги та її використання", "Про затвердження порядку підготовки та оприлюднення звіту про результати проведення заходів щодо запобігання і протидії корупції", "Про забезпечення функціонування єдиної системи пошуку і рятування на морі", "Про утворення територіальних органів Державної пенітенціарної служби".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся