ua en ru

Кабмін домовлятиметься про множинне громадянство з кожною країною індивідуально, - Арахамія

Кабмін домовлятиметься про множинне громадянство з кожною країною індивідуально, - Арахамія Фото: глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія (Віталій Носач, РБК-Україна)
Автор: Ольга Белей

Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія впевнений, що після прийняття Верховною Радою президентського законопроекту про множинне громадянство Кабінет міністрів буде домовлятися з кожною країною окремо. При підписанні двосторонніх угод обов'язково враховуватимуться особливості законодавств цих країн.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на інтерв'ю глави парламентської фракції" Слуга народу "Давида Арахамії виданню"Інтерфакс-Україна".

"Важливо, що законопроект дає право Кабміну складати список країн, громадяни яких можуть мати множинне громадянство. Тобто ми приймаємо загальний рамковий закон, а далі Кабмін домовляється на двосторонній зустрічі з урядом тієї чи іншої держави", - заявив він.

Арахамія уточнив, що Кабмін буде домовлятися з кожною країною індивідуально, після чого будуть підписуватися двосторонні угоди.

"І так, поступово, ми укладемо угоди з тими державами, в яких є великі українські діаспори - Португалія, Аргентина, Канада, Австралія, США, Італія. При підписанні двосторонніх угод обов'язково будуть враховуватися особливості законодавств цих країн", - зазначив глави парламентської фракції.