Кабельний оператор "Воля" може припинити трансляцію каналу Discovery з 31 грудня 2010 року

Кабельний оператор "Воля" може припинити трансляцію каналу Discovery з 31 грудня 2010 р., пише "Комерсант-Україна".
Компанія "Воля" письмово повідомила телеканал Discovery про плани припинити співпрацю з ним з 31 грудня (копія листа є в розпорядженні видання). Свій намір у "Волі" пояснюють тим, що Discovery "не чинить дії відносно провайдерів, які, на думку всіх учасників ринку, є злісними шахраями в питаннях звітності по кількості абонентів". У листі говориться, що "Воля" змушена знижувати вартість своїх пакетів до рівня, який дозволить їй конкурувати з недобросовісними операторами і, отже, змінювати наповнення своїх пакетів. Президент компанії "Воля" Сергій Бойко уточнив виданню "Телекритика", що під "недобросовісним оператором" мається на увазі компанія "Тріолан".
Зараз Discovery Networks дійсно співпрацює з "Тріоланом" і веде переговори про продовження угоди, заявив виданню віце-президент по каналах Discovery Networks на ринках, що розвиваються Пол Веллінг. Від більш докладних коментарів він відмовився. "У нас немає планів відключати канали, з якими у нас є договірні відносини", - запевнив видання С.Бойка. Однак він зазначив, що якщо хтось із сторін вирішить не продовжувати співпрацю, то канал Discovery може бути відключений. Термін завершення договору з Discovery С.Бойко не уточнив.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся