В Ізраїлі розпочато розслідування із пов'язаних з Нетаньяху справ

НовиниСуспільство    11.07.2016 - 05:09
Фото: проти Беньяміна Нетаньяху розпочато чергове розслідування
Фото: проти Беньяміна Нетаньяху розпочато чергове розслідування

Представник ізраїльського прем'єр-міністра спростовує будь-які звинувачення на його адресу

Генпрокурор Ізраїлю та юридичний радник уряду Авіхай Мандельбліт доручив провести розслідування у справах, "що мають відношення до прем'єра країни Біньяміна Нетаньяху". Про це повідомляє газета Haaretz.

З чим саме пов'язане розслідування, не уточнюється, але наголошується, мова йдеться не про кримінальній справі.


Відомство також назвало "м'яко кажучи, неточними" повідомлення ряду ізраїльських ЗМІ про те, що прем'єра Нетаньяху підозрюють у відмиванні грошей у великих розмірах та переведенні великих сум йому або одному з членів його сім'ї.

Представник Нетаньяху, у свою чергу, спростовує будь-які звинувачення на його адресу.

"Як це сталося у всіх попередніх випадках, йому приписувалися абсолютно безпідставні речі, так буде і цього разу - тому що нічого немає", - сказав він.

На початку липня повідомлялося, що правоохоронні органи Ізраїлю розслідують можливе зловживання Біньяміном Нетаньяху службовим становищем під час перебування міністром фінансів, що може спричинити його дострокову відставку.

Незважаючи на те, що чотири роки тому правоохоронні органи вже перевіряли діяльність Біньяміна Нетаньяху на посту глави Мінфіну, в травні госконтролер Ізраїлю Йосиф Шапіра звинуватив главу уряду в тому, що той, займаючи більш як десять років тому пост міністра фінансів, використовував гроші сторонніх осіб для оплати зарубіжних поїздок своєї сім'ї, і не виключив наявності в цих схемах корупційної складової

Нагадаємо, постійний представник Ізраїлю при ООН Данні Данон звинуватив Раду ООН з прав людини в антисемітизмі а прем'єр-міністр країни Біньямін Нетаньяху назвав цю структуру всесвітньої організації "антиізраїльських цирком"

On Top