Ізраїль призупинив відрахування внесків до ЮНЕСКО

НовиниПолітика    02.11.2011 - 08:26

Влада Ізраїлю, слідом за США, призупинила відрахування внесків до ЮНЕСКО, після того, як організація прийняла до своїх лав Палестинську автономію (ПА), передає Reuters.
Як стало відомо, рішення було прийнято сьогодні на засіданні кабінету міністрів, який очолює прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху.
Раніше влада США зробила аналогічний крок, зупинивши податкові відрахування в ЮНЕСКО. "У листопаді ми планували перерахувати ЮНЕСКО 60 млн дол., зараз ми не маємо наміру цього робити", - заявила прес-секретар Держдепартаменту США Вікторія Нуланд.
Крім того, на сьогоднішній зустрічі кабінету міністрів Нетаньяху закликав у найкоротший термін завершити будівництво житлового району з 2 тис. будинків на Західному березі річки Йордан і в околицях Єрусалиму.
Влада Палестини назвала намір ізраїльської влади звести район для єврейських поселенців на тій території, де Палестина збирається створювати незалежну державу, "руйнівним ударом по мирному процесу". Крім того, прес-секретар президента ПА Махмуда Абаса передав слова лідера країни, який назвав "нелюдським" рішення Ізраїлю щодо ЮНЕСКО.
Нагадаємо, 31 жовтня ЮНЕСКО оголосило про включення до свого складу ПА в якості повноправного члена. У ході голосування автономію підтримали 107 держав, у тому числі РФ, Китай і Франція. Проти включення проголосували 14 країн, зокрема, США, Канада і Німеччина, крім того, при голосуванні утрималися 52 учасники.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top