Зміни до Податкового кодексу будуть допрацьовані на наступному тижні, - Южаніна

НовиниФінанси    17.11.2016 - 11:16
Фото: Ніна Південця
Фото: Ніна Південця
Недобір роздрібного акцизу з нафтопродуктів місцевими бюджетами може досягти 2 млрд гривень, - Южаніна Южаніна вказала в е-декларації квартири, будинки і 260 тис. доларів готівкою

Нардепи будуть працювати спільно із представниками Мінфіну

Праламентский комітет з питань податкової та митної політики доопрацює всі норми змін до Податкового кодексу наступного тижня. Про це сьогодні в кулуарах Верховної Ради журналістам заявила голова комітету Ніна Южаніна, передає кореспондент РБК-Україна.

"Я не знаю, чому сьогодні не поставили їх законопроект... Мені досить наступного тижня з колегами розібратися у всіх нормах. Навіть, якщо треба буде провести позачергове засідання комітету, ми згодні його провести для того, щоб прийняти рішення", - заявила Южаніна.

За її словами, протягом наступного тижня члени комітету з питань податкової та митної політики будуть працювати над змінами до Податкового кодексу разом з представниками Міністерства фінансів.

"Кожен день буде певний блок. Після я не знаю вже, які ще можуть бути питання. Я виконаю свою функцію до кінця, як голова комітету", - зазначила Южаніна.

Нагадаємо, у четвер Рада розгляне зміни до Податкового кодексу.

Читайте в розділі

Ердоган запропонував Путіну виключити долар із розрахунків між країнами

Із Центробанку Росії хакери вкрали 2 млрд рублів, - CNN

НБУ на 5 грудня послабив курс гривні до долара до 25,90

On Top