В Ізмаїлі більше 40 людей отруїлися шаурмою

НовиниНадзвичайні події    21.07.2016 - 01:32
Фото: Андрій Абрамченко
Фото: Андрій Абрамченко
МОз закупив 300 вакцин проти гепатиту А для груп ризику в Ізмаїлі Введені обмежувальні заходи через масове отруєння в Ізмаїлі зняті, - мер міста

За лікарською допомогою з симптомами харчової токсикоінфекції звернулася 41 людина

Сьогодні в інфекційну лікарню Ізмаїла за лікарською допомогою з симптомами харчової токсикоінфекції та гострої кишкової інфекції звернулася 41 людина (в тому числі 9 дітей). Про це повідомив мер Ізмаїла Андрій Абрамченко на своїй сторінці в Facebook.

"Всі хворі їли шаурму в фаст-фуді на пр. Суворова, 54, 18 липня в період з 12.00 до 23.00. і в першій половині дня 19 липня".


Як наголошується, було встановлено, що 18 липня у зазначений період було продано 80 порцій шаурми. Підприємець неодноразово піддавався штрафу, а кафе опечатували. Але так як його відкривали і кафе продовжувало працювати, влада Ізмаїла зверталася до прокуратури.

Нагадаємо, введені обмежувальні заходи чрез масове отруєння в Ізмаїлі (Одеська область) 28 червня 2016 року, зняті. Раніше повідомлялося, що протягом 16-27 червня в Ізмаїльську районну лікарню з попереднім діагнозом - гострий гастроентероколіт звернулося 757 осіб (з них 439 дітей) місцевих жителів р. Ізмаїл та з. Броска Ізмаїльського району Одеської області.

Читайте в розділі

У РФ заявляють про вихід з Алеппо близько 8,5 тис. мирних жителів

Суд продовжив арешт підозрюваного у справі банку "Михайлівський"

У Японії розбився американський винищувач

On Top