ua en ru

Побитий у Черкасах журналіст помер

Побитий у Черкасах журналіст помер Фото: Вадим Комаров (facebook.com)

НСЖУ наполягає на проведенні спеціальних парламентських слухань з питань фізичної безпеки журналістів

Журналіст Вадим Комаров, який перебував у комі після побиття 4 травня, помер. Про це повідомив голова Національної спілки журналістів Сергій Томіленко в Facebook.

За словами Томіленка, єдина версія замаху - професійна діяльність журналіста.

"Він був незручним для багатьох місцевих політиків. Ставив незручні питання про корупцію в Черкасах, порушував резонансні теми", - заявив Томіленко.

Він додав, що НСЖУ продовжує наполягати на проведенні спеціальних парламентських слухань з питань фізичної безпеки журналістів та свободи слова.

"Продовжуємо вимагати реального, а не декларативного, захисту прав українських журналістів! Чергове вбивство журналіста в Україні. Після демонстративно убитого в центрі Києва Павла Шеремета, сумний список поповнюється новим прізвищем", - заявив голова Національної спілки журналістів.

Нагадаємо, 4 травня РБК-Україна писало, що у Черкасах побили місцевого журналіста Вадима Комарова. Тоді у поліції повідомили, що відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження). Місцеві видання писали, що побитого журналіста з розбитою головою у суботу близько дев'ятої години ранку побачили перехожі на вулиці. Перехожі й викликали "швидку". У 2016 році журналіста намагалися застрелити.