З Косово повернулася група українських миротворців, - Міноборони

Після року виконання завдань у Балканах на 30 квітня в Україну повернулася друга група українських миротворців національного континенту багатонаціональної бойової групи East сил КФОР. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

З поверненням в Україну цієї групи у складі 53 військовослужбовців завершилася чергова ротація українського миротворчого контингенту багатонаціональної бойової групи East сил КФОР у Косово.
В рамках ротації на американській військовій базі Bondsteel, де дислокується українська складова багатонаціональної бойової групи East, відбулася урочиста церемонія передачі повноважень військовослужбовцям миротворчого контингенту нової - 16 - ротації, які представляють 79-ту окрему аеромобільну бригаду Командування Сухопутних військ ЗС України.

В урочистостях взяли участь командир багатонаціональної бойової групи East полковник Джефрі Джей Літхен, його заступник полковник Річард Камлін, начальник штабу БНБГ East підполковник Керрі Морган, командир польського національного контингенту підполковник Даріуш Адамчик, а також командир грецького миротворчого контингенту полковник Константінос Колокуріс.

"На українських миротворців покладені чи не найскладніші завдання у бойовій групі: патрулювання, виконання завдань у складі сил швидкого реагування, охорона особливо важливих об'єктів та інші. Я впевнений, що військовослужбовці чергової ротації є професіоналами своєї справи, готовими прийняти будь-який виклик", - зазначив полковник Джефрі Джей Літхен. Також він сердечно подякував особовому складу 15 ротації за успішно виконані завдання.

Загалом в ході чергової - 16 - ротації у Косово замінено увесь особовий склад українського миротворчого підрозділу - 134 військовослужбовця.

Нагадаємо, 21 квітня 2011 р. на американську військову базу Bondsteel прибула перша група військовослужбовців нової - 15 - ротації українського національного контингенту сил КФОР у Косово.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся