У Іванющенко спростували зв'язок з компанією, що займається теплосанацією

НовиниПолітика    18.03.2015 - 14:18

Прес-служба народного депутата VII скликання Юрія Іванющенка заперечує зв'язок екс-нардепа з підприємством "Інтертехенерго", яке брало участь у витрачанні коштів, виділених за Кіотським протоколом. Про це йдеться в заяві, поширеній прес-службою Іванющенко.

Наголошується, що раніше в Інтернеті були опубліковані документи про одержання підприємством "Интертехэнерго" контракту на здійснення теплосанації низки соціальних об'єктів у двох десятках областей України загальною вартістю 445,3 млн грн. Договір був укладений 26 березня 2013 р.

"У ЗМІ з'явилася чергова хвиля публікацій, в яких ім'я Юрія Іванющенка зв'язується з якоюсь компанією "Інтертехенерго", заснованої в Миколаєві в 2013 р. Іванющенко ніколи не мав відношення до даної компанії і не буде коментувати інсинуації на свій рахунок", - йдеться в заяві.

У прес-службі також зазначили, що адвокати Іванющенко працюють над спростуванням неправдивих публікацій про екс-нардепа, що почастішали останнім часом, і в найближчі дні подадуть відповідні позови до суду.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top