Підсумки виборів в мажоритарних округах: 5 "регіоналів" вже здобули перемогу

Понеділок 29 жовтня 2012 12:52

У 5 одномандатних виборчих округах оброблено 100% протоколів. Така інформація оприлюднена електронною системою "Вибори-2012".

Згідно з підрахунками, в окрузі № 224 (м. Севастополь) перемогу здобув кандидат Павло Лебедєв, народний депутат ВР VI скликання, член Комітету з питань транспорту і зв'язку.

В окрузі № 27 (Дніпропетровська обл.) - Олександр Момот (38,25% голосів), який в даний час є керівником Придніпровської залізниці.

В окрузі № 33 (Дніпропетровська обл.) виграв "регіонал", депутат Дніпропетровської обласної ради В'ячеслав Задорожний (45,82%).

В окрузі № 36 (Дніпропетровська обл.) Артур Мартовицький з результатом 45,82%. Мартовицький обіймає посаду генерального директора вуглевидобувного об'єднання "ДТЕК Павлоградвугілля".

В окрузі № 48 (Донецька обл.) - Юрій Боярський, який набрав 55,12% голосів. Боярський є на даний момент заступником генерального директора ПАТ "НКМЗ" з фінансів і корпоративного управління.

 

Читайте також: Підсумки виборів в закордонному окрузі: підраховано 100% протоколів, перемогла "Свобода" з 23,63%

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся