Іспанія - Україна: онлайн-трансляція матчу Ліги націй (рахунок 4:0)

Іспанія - Україна: онлайн-трансляція матчу Ліги націй (рахунок 4:0) Фото: Іспанія - Україна (uaf.ua)

Слідкуємо за текстовою трансляцією поєдинку

Збірна України зіграє проти команди Іспанії у другому турі Ліги націй УЄФА. Трансляція почнеться на РБК-Україна о 21:45, а дивитися гру можна на телеканалах "Футбол 1" і ТРК "Україна". Команда Андрія Шевченка розпочала новий розіграш турніру з перемоги над Швейцарією.

Матч завершено 4:0

90+4 хв. От і все! Без шансів сьогодні.

84 хв. Точний і вбивчий удар Феррана, який забив перший гол за збірну.

81 хв. Михайличенко прострілив у воротарський, де Ерік Гарсія зумів випередити Циганкова.

79 хв. Коваленко вийшов на заміну Ярмоленку.

77 хв. Малиновський отримав жовту картку за грубий підкат в ноги Феррану Торресу.

74 хв. Пішов з поля Жерар Морено, а замість нього вийшов Ферран Торрес.

69 хв. Оскар Родрігес вийшов замість Родрі. Новачок "Севільї" дебютував за збірну три дні тому.

67 хв. З перевагою Іспанії продовжує розвиватися у нас гра.

61 хв. Замість Рамоса вийшов Ерік Гарсія з "Ман Сіті".

56 хв. Циганков вийшов замість Марлоса.

51 хв. Фаті спробував пробити, але прийняв цей постріл на себе Кривцов.

46 хв. Ну що ж, другий тайм.

45 хв. Перерва.

37 хв. Родріго Ернандес отримав жовту картку за фол проти Малиновського.

32 хв. Фаті забиває дебютний гол за збірну Іспанії.

31 хв.Контроль від Іспанії триває.

29 хв. Дубль Рамоса! Футболіст "Реала" впевнено виграв повітря і ударом головою відправив м'яч у дальній кут воріт.

24 хв. Іспанія пресингує.

16 хв. Пятов тягне!!! Прямо в Андрія припав удар головою від Рамоса. Голкіпер з першого разу забрати в руки не зміг, але на відскоку виявився раніше Морено.

11 хв. Регілон отримав передачу від Рамоса і небезпечно прострілив у воротарську, але відправив м'яч повз дальню штангу.

3 хв. Гол! Рамос пробив у лівий кут воріт. Пятов дотягнувся до м'яча, але від його рук той все-таки залетів у сітку.

2 хв. Пенальті у ворота Пятова! Кривцов сфолив на Фаті.

1 хв. Матч розпочався! Поїхали!

21:15 Збірна України проведе зустріч у жовтому комплекті форми, а її суперники вийдуть на поле в червоному.