Ісландія і Велика Британія оголосили про досягнення "значного прогресу" в переговорах щодо "заморожених" активів у Landsbanki.

Ісландія і Велика Британія оголосили про досягнення "значного прогресу" в ході переговорів про долю "заморожених" британських активів в ісландському Landsbanki, що постраждав від світової фінансової кризи. Представники обох делегацій домовилися про "прискорену виплату грошових коштів британським вкладникам", передає телеканал Skynews. У даний час фінансова система Ісландії переживає не найкращі часи у зв'язку із загальносвітовою кризою ліквідності, через що ісландські пенсійні фонди екстрено виводять кошти з іноземних активів, а ЦБ країни шукає можливості для збільшення валютних резервів. За останні декілька місяців курс ісландської крони по відношенню до євро впав майже на 20%, що призвело до майже повної націоналізації третього банку країни Glitnir. Уряд Ісландії придбав 75% акцій Glitnir за 600 млн євро.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся