В Ірані заборонили викладання англійської мови в початковій школі

Неділя 07 січня 2018 22:34
В Ірані заборонили викладання англійської мови в початковій школі
Фото: в Ірані заборонили викладати англійську в початковій школі

Керівництво країни вважає вивчення цієї мови шляхом до культурної вторгнення Заходу

В Ірані вилучили англійську мову з програми навчання у початковій школі. Про це повідомляє Deutstche Welle.

Як повідомляється, на такому рішенні наполягав лідер держави аятолла Алі Хаменеї, на думку якого, вивчення англійської мови відкрило шлях для "культурного вторгнення" Заходу.

Такої ж думки і голова державного комітету з вищої освіти Мехді Навід-Ахдам, оторй вважає, що викладання англійської мови як у державних, так і приватних початкових школах "виступає проти законів і норм".

Відзначимо, що зазвичай викладання англійської в іранських школах починається в середній школі, де навчаються діти 12-14 років. Однак деякі початкові школи також вносять свою програму вивчення іноземних мов.

У своєму зверненні до вчителів аятолла Хаменеї заявив, що нинішня ініціатива не протидіє вивчення іноземних мов, а "пропаганді західної культури в країні серед дітей та молоді".

Офіційно заборона на вивчення англійської мови не пов'язаний з недавніми масовими протестами в Ірані, проте раніше аятолла Хаменеї заявив, що діями протестувальників керують з-за кордону.

Нагадаємо, сьогодні Революційна гвардія Ірану заявила про придушення протестів у країні, викликаних "іноземними ворогами".

Антиурядові акції протесту, в результаті яких був заарештований екс-президент країни, почалися в Ірані 29 грудня.

В ході придушення мітингів було затримано близько 450 чоловік, 20 людей загинули.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся