Іран засудив рішення ЄС ввести санкції відносно ряду іранських офіційних осіб

Іран засудив рішення Європейського Союзу про введення санкцій відносно ряду іранських офіційних осіб. Офіційний представник МЗС Ірану Рамін Мехманпараст назвав санкції політично мотивованим кроком і ознакою того, що ЄС слідує по стопах США, передає іранський телеканал PressTV.

"Санкції ЄС були спробою відвернути увагу від численних випадків порушень прав людини, здійснених західними урядами в їх власних країнах і в країнах регіону, включаючи Ірак і Афганістан, а також злочинів, скоєних Ізраїлем в Палестині", - заявив Р.Мехманпараст.

Він також повідомив, що в Ірані вважають, що останній крок ЄС демонструє неспроможність Євросоюзу вживати заходів, незалежних від Вашингтона.

Він також закликав Захід переглянути свої подвійні стандарти політики щодо інших країн і припинити мовчазно підтримувати жорстокі репресії щодо мирних демонстрантів у країнах Близького Сходу.

Нагадаємо, в середу, ЄС заморозив активи 32 іранських чиновників, звинувативши їх у причетності "до найсерйозніших порушень прав людини" щодо антиурядових демонстрантів, журналістів, активістів та студентів. Заходи були прийняті на засіданні міністрів закордонних справ ЄС у Люксембурзі.

Сполучені Штати ввели аналогічні санкції щодо іранських офіційних осіб у вересні 2010 р.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся