Інвестори радять купувати акції Avangardco у зв'язку із змінами умов утримання птиці в ЄС

НовиниЕкономіка    29.03.2012 - 10:02

У зв'язку із змінами умов утримання птиці в ЄС розумно інвестувати в Avangardco, пише американське видання barron's.

Директива Євросоюзу, що вступила в силу з 1 січня 2012 р. та зобов'язала виробників яєць збільшити розмір клітин для утримання птиці в комфортніших умовах спровокувала скорочення виробництва, за попередніми оцінками, на 10-15%. Це призвело до підвищення оптових цін на яєчну продукцію більш ніж у два рази.

"Замість того, щоб боротися з цим законом, європейські виробники просто забивають птаха", - зазначає незалежний інвестор Чен Лі.

На думку інвестора, в цих умовах розумно купувати акції Avangardco (українського агрохолдингу "Авангард"), підкреслюючи високий попит на яйця напередодні православного Великодня.

Крім того, Чен Чи продовжує інвестувати в Cal-Maine Foods, найбільшого виробника яєць в США, де також останнім часом зросли ціни на продукцію.

"Авангард" - одна з найбільших агропромислових компаній України, що спеціалізується на виробництві курячих яєць та яєчних продуктів. Котирується на Лондонській фондовій біржі під тікером Avangardco. Голова ради директорів і мажоритарний акціонер компанії - Олег Бахматюк.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top