Інвестиції у розвиток єдиної цифрової інфраструктури України можуть скласти 5-6 млрд євро

Інвестиції у розвиток єдиної цифрової інфраструктури України можуть скласти 5-6 млрд євро
Фото: круглий стіл з питань розвитку цифрової економіки (РБК-Україна)

Інвестиції у побудова єдиної цифрової інфраструктури для всієї Європи оцінюються у близько 60 млрд євро

Інвестиції у розвиток єдиної цифрової інфраструктури України можуть скласти 5-6 млрд євро. Про це сьогодні під час круглого столу з питань розвитку цифрової економіки повідомив голова комітету Верховної Ради України з питань зв’язку та інформатизації Олександр Данченко, передає кореспондент РБК-Україна.

"Півтора року назад ми приєдналися до єдиного цифрового маркету, європейського. Тобто, ми не є ще повноправними членами Євросоюзу, але завдяки спільній роботі з паном Еттінгером, було підписано план... Цей план - це побудова єдиної цифрової інфраструктури для всієї Європи, і інвестиції оцінюються у близько 60 млрд євро, з яких 5-6 млрд може і повинна отримати Україна", - сказав він.

За словами Данченка, для виконання цього плану потрібна єдина позиція української влади як на законодавчому, так і виконавчому рівні.

"Наступного вівторка ми зустрінемося з єврокомісарами, звітуватимемо і говоритимемо про подальші плани", - додав Данченко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 17 січня Кабінет міністрів України схвалив концепцію розвитку цифрової економіки на 2018-2020 роки.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся