Інтернет асоціація просить президента, Кабмін і силовиків роз'яснити нові санкції

Інтернет асоціація просить президента, Кабмін і силовиків роз'яснити нові санкції
Фото: Інтернет асоціація України

В ІнАУ входить більше 190 суб'єктів, що надають телекомунікаційні послуги

Інтернет асоціація України (ІнАУ) запитала у президента, прем'єра, Служби безпеки україни та Державної служби спеціального зв'язку та захисту роз'яснень з приводу застосування методів введених проти низки інтернет-порталів санкцій. Про це повідомила прес-служба ІнАУ в опублікованому відкритому листі.

Зокрема, ІнАУ попросила інформацію, "чи на всіх операторів, провайдерів телекомунікацій, що надають послуги доступу до мережі інтернет в рамках держави, поширюються вимоги заборони надання послуг з доступу користувачам мережі інтернет до ресурсів або служб, визначених в санкції, або такий вид обмежувального заходу повинен виконуватися тільки юридичною особою, зазначеною у відповідному пункті додатка до Рішення РНБО".

Крім того, асоціація уточнила дату, з якої інтернет-провайдери зобов'язані здійснювати обмежувальні заходи у вигляді заборони надання послуг з доступу користувачам до ресурсами А також попросила уточнити види і межі відповідальності інтернет-провайдерів, встановлені чинним законодавством України, за невиконання заборони надання послуг з доступу

В даний момент, до складу ІнАУ входить більше 190 суб'єктів господарювання, які надають телекомунікаційні послуги, в тому числі послуги доступу до інтернету.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про заяву експерта Інтернет асоціації України, що на реалізацію указу президента України Петра Порошенка про заборону російських сайтів піде рік.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся