Іноземний інвестор готовий вкласти в промисловість Харківської обл. 185 млн євро, - Харківська ОДА

Іноземний інвестор готовий вкласти в промисловість Харківської обл. 185 млн євро. Про це заявив заступник голови Харківської облдержадміністрації (ОДА) Юрій Сапронов, говорячи про результати Міжнародного економічного форуму "Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи", передає прес-служба Харківської ОДА.
За словами Ю.Сапронова, пул компаній з Німеччини та Швейцарії висловив намір розгорнути в одному з районів області велике промислове виробництво. Мова йде про інвестиції в розмірі 185 млн євро. "Більше нічого сказати не можу. Підписано угоду, що я не можу озвучити обсяг виробництва, рівень споживання газу та електроенергії, де й яку ділянку буде виділено. Це бізнес", - заявив Ю.Сапронов.
Він також поінформував, що укладено 4 договори про співробітництво та 4 договори про наміри у сфері аграрно-промислового комплексу, які стосуються максимально глибокої переробки сільськогосподарської продукції.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся