Інфляція в Росії за підсумками 2011 р. може скласти і більше 7%, - О.Кудрін

Субота 19 лютого 2011 17:42

Вийти на рівень інфляції в 7% за підсумками 2011р. буде складно. Таку думку висловив на Красноярському економічному форумі віце-прем'єр, міністр фінансів РФ Олексій Кудрін., передає РБК.
"За інфляції ми поки не відмовляємося від своєї мети. Але, напевно, мети вийти на 7% в цьому році буде досягти дуже складно", - сказав він.
О.Кудрін відзначив, що зараз не зовсім сприятливий момент з точки зору зростання цін на продовольство. Крім того, є небезпека втрати контролю над монетарними чинниками інфляції.
"Тому ми вже прийняли рішення, яке ще буде піддаватися перевірці, про невикористання всіх доходів від нафти і газу, від їх приросту, на збільшення видатків бюджету", - сказав О.Кудрін. На його думку, це дозволить у другому півріччі 2011 р. знизити інфляцію в порівнянні з першим півріччям. Міністр також відзначив, що інфляція в РФ вище, ніж в інших країнах БРІК.
Раніше міністр економічного розвитку РФ Ельвіра Набіулліна повідомляла, що в 2011р.
"Ще є можливість утримати інфляцію ближче до 7%, якщо буде відповідна світова кон'юнктура цін на продовольство". Офіційний прогноз на 2011р.на сьогоднішній день складає 6-7%.
Нагадаємо, інфляція в Росії за підсумками 2010 р. склала 8,8%. Інфляція в Росії в січні 2011 р. склала 2,4%, причому ціни на продовольчу продукцію зросли на 2,6%, на послуги - на 4,1%, на непродовольчі товари - на 0,9%. За даними Федеральної служби державної статистики (Росстат), інфляція в Росії за період з початку лютого до 14 лютого 2011 р. складе 0,5%, з початку року по 14 лютого - 2,9%.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся