Індія проведе тендер на придбання 75 вертольотів на суму більше 4 млрд дол
Військово-морські сили (ВМС) Індії проведуть найбільший у світі тендер на придбання 75 багатоцільових вертольотів на суму більше 4 млрд дол., передає індійський телеканал NDTV. У зв'язку з розширенням області своєї діяльності ВМС Індії направили провідним світовим постачальникам запити про моделі багатоцільових вертольотів. Найближчим часом Міністерство оборони планує оформити комерційну пропозицію.
"ВМС Індії потрібно 57 багатоцільових морських вертольотів. Подібний тендер стане найбільшим в світі на покупку вертольотів даного типу", - заявив віце-президент американської компанії Lockheed Martin Джордж Бартон
ВМС Індії мають намір використовувати нові вертольоти, зокрема, для ведення протичовнової і протиракетної оборони, а також для проведення операцій спецназу.
Варто зазначити, що зараз проходить окремий тендер на придбання 16 багатоцільових вертольотів, в якому беруть участь європейські NН-90 виробництва франко-німецької компанії Eurocopter і американський S-70 Bravo, що випускається компанією Sikorsky Aircraft.
Раніше повідомлялося, що Індія зацікавлена в оснащенні вертольотів протитанковими ракетами українського виробництва.