Індекс споживдовіри в США в червні 2012 р., за остаточними даними, склав 73,2 пункту

Індекс споживчої довіри в США в червні 2012 р., за остаточними даними, склав 73,2 пункту порівняно з 79,3 пункту в травні ц.р. Така інформація представлена в доповіді Reuters і Мічіганського університету. Аналітики очікували, що значення індексу за червень поточного року складе 74,1 пункту.

Згідно з попередніми даними Reuters і Мічиганського університету, індекс довіри споживачів у червні 2012 р. склав 74,1 пункту.

Індекс поточних економічних умов в червні 2012 р. порівняно з попереднім місяцем знизився на 5,7 пункту і становить 81,5 пункту, а індекс очікувань споживачів підвищився на 6,5 пункту - до 67,8 пункту.

Індекс Мічиганського університету розраховується щомісяця за результатами опитування 500 сімей на тему їх фінансового стану і очікувань щодо економіки країни. Вважається, що цей індекс відображає стан і найближчі перспективи споживчого попиту - ключового компонента американської економіки.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся