Індекс ділової активності в США в промисловості в грудні 2012 р. підвищився до 50,7 пунктів
Індекс ділової активності в промисловості США (ISM index) в грудні 2012 р. підвищився до 50,7 пунктів в порівнянні зі значенням за листопад 2012 р. у 49,5 пунктів, говориться в опублікованій сьогодні доповіді американського Інституту з управління постачаннями. Аналітики прогнозували, що даний показник складе 50,3 пункту.
Значення індексу нижче за позначку 50 пунктів свідчить про занепад в промисловому виробництві, а перевищення цього рівня, навпаки, про промислове зростання.
Міністерство інфраструктури України отримало згоду Федерального Міністерства транспорту, будівництва і міського розвитку ФРН про продовження дії німецьких дозволів на міжнародні автомобільні перевезення квоти 2012 року. Отже, термін дії зазначених дозволів подовжено до 31 січня 2013 року.
Читайте також: У США індекс ділової активності в сфері послуг в листопаді 2012 р. підвищився до 54,7 пункту з 54,2 пункту в жовтні