ua ru

Імпорт газу в Україну через Словаччину досяг нової рекордної позначки в 31,2 млн куб. м/добу

Імпорт газу в Україну через Словаччину досяг нової рекордної позначки в 31,2 млн куб. м/добу Джерело фото:AFP
Імпорт газу в Україну за словацькому напрямку досяг нової рекордної позначки в 31,2 млн куб. м на добу.

Імпорт газу в Україну за словацькому напрямку досяг нової рекордної позначки в 31,2 млн куб. м на добу. Про це РБК-Україна повідомив керівник прес-служби ПАТ "Укртрансгаз" Максим Белявський.

"Станом на 19 листопада слід відзначити поступове збільшення імпорту газу по словацькому маршруту до 31,2 млн куб. м на добу", - повідомив Белявський.

При цьому через Польщу в Україну 19 листопада надійшло 2,2 млн куб. м газу.

Всього ж з початку листопада по 19 число включно по обох напрямках в Україну надійшло 582,1 млн куб. м газу, з початку 2014 р. - 3,7 млрд куб. м газу.

Нагадаємо, попередній рекорд був встановлений 18 листопада, коли імпорт природного газу через Словаччину в Україну досяг 31 млн куб. м.

20 листопада словацький газовий оператор, компанія Eustream повідомила, що конкурс по залученню компаній-постачальників газу до постачання додаткових обсягів газу Україні через газопровід Вояны (Словаччина) - Ужгород (Україна) пройшов успішно.

Збільшення обсягу поставок газу на 4,5 млн кубометрів на добу компанії-постачальники замовили до кінця 2019 р. Обсяг завантаження газопроводу Вояны - Ужгород досяг 11,5 млрд куб. м/рік.